ورود کاربران English
عنوان صفحه
روابط عمومي برتر
كسب رتبه برتر روابط عمومي پارك علم و فناوري گيلان در سومين جشنواره روابط عمومي‌ها و خبرنگاران دانشگاه‌ها و پارك‌هاي علم و فناوري منطقه دو كشور

در سومين جشنواره روابط عمومي‌ها و خبرنگاران دانشگاه‌ها و پارك‌هاي علم و فناوري منطقه دو كشور، كه به ميزباني پارك علم و فناوري گيلان و با حضور دكتر باي‌بردي معاون اداره‌كل روابط عمومي وزارت علوم، تحقيقات و فناوري، روابط عمومي پارك علم و فناوري گيلان موفق به كسب عنوان برتر ويژه شد.

 

 در اين جشنواره كه با حضور جمعي از اصحاب رسانه، خبرنگاران (استان‌هاي گيلان، مازندران و گلستان) و مديران روابط عمومي و اموربين المللي دانشگاه‌ها و پارك‌هاي علم و فناوري منطقه دو كشور و همچنين استقبال مديران روابط عمومي برخي از دستگاه هاي اجرايي استان برگزار شد. خبرنگاران برتر معرفي و از ايشان تجليل به عمل آمد.

 

به سومين جشنواره معرفي و تجليل از روابط‌عمومي‌ها و خبرنگاران برتر دانشگاه‌ها و پارك‌هاي علم و فناوري منطقه دو كشور 214 اثر معرفي شد و از از اين تعداد ، 23 نفر برگزيده شدند.

 

از اهداف اين جشنواره ارتباط بيشتر بين دانشگاه‌ها و پارك‌هاي علم و فناوري با رسانه و ايجاد رقابت و انگيزه بين خبرنگاران بوده است.

 
 
 
تاریخ: 1397/02/05
تعداد بازدید: 49
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات ( 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal