ورود کاربران English
عنوان صفحه
«رويداد ملي شتاب
«رويداد ملي شتاب: فناوري‌هاي تقاضا محور طبري»

«رويداد ملي شتاب: فناوري‌هاي تقاضا محور طبري» در راستاي توليد ناب در شركت‌هاي نوپاي دانش بنيان و براي رفع نياز و كمك به ارتقاي سطح فناوري شركت‌هاي صنعتي، با حمايت وزارت علوم، تحقيقات و فناوري و معاونت علمي و فناوري رياست جمهوري، 30 خرداد ماه سال جاري در مازندران برگزار مي‌شود.

به گزارش اداره كل روابط عمومي وزارت علوم به نقل از پارك علم و فناوري مازندران، دكتر علي معتمدزادگان رئيس پارك علم و فناوري مازندران با اعلام اين خبر گفت: داوري و ارزيابي فناوري و ايده‌هاي دريافتي اين رويداد ملي فناورمحور با كمك شركت‌هاي سرمايه‌گذار انجام خواهد گرفت.

وي افزود: در بخش نخست پس از ارزيابي كامل فناوري‌هاي ثبت شده در رويداد، 10 فناوري برتر انتخاب و در Tech show با نام TechnoTex فناوري خود را معرفي مي‌كنند و در بخش دوم در فضايي به نام Forum tech بين شركت‌هاي استارتاپي و شركت‌هاي صنعتي حامي رويداد، مذاكراتي با هدف برقراري ارتباط در قالب فرمت‌هاي مختلفي مانند B2B، تحقيق و توسعه مشترك و فروش فناوري برگزار مي‌شود.

دكتر معتمدزادگان تصريح كرد: «رويداد ملي فناوري‌هاي تقاضا محور طبري» در 50 فناوري و با محوريت فناوري‌هاي نوين در مكانيزه‌كردن صنعتي، صنايع تبديلي كشاورزي، زيست‌محيطي، ريخته‌گري، كشاورزي با اولويت برنج، صنايع غذايي با اولويت لبني، بهينه‌سازي مصرف انرژي و صنعت پليمر با كاربري بسته‌بندي مواد غذايي و صنايع خودروسازي برگزار خواهد شد.

وي خاطرنشان كرد: مهلت ارسال آثار تا 30 ارديبهشتماه 1397 تمديد شده است و متقاضيان براي كسب اطلاعات بيشتر و ثبت‌نام مي‌توانند به آدرس الكترونيكي evnd.co/bcn12 مراجعه كنند.

رئيس پارك علم وفناوري مازندران اظهار اميدواري كرد با اجراي اين رويداد پل ارتباطي خوبي بين ايده‌پردازان، فناوران و شركت‌هاي نوپاي دانش‌بنيان كشور و شركت‌هاي بزرگ صنعتي برقرار شود و در جهت گسترش و ترويج توليد ناب در شركت‌هاي استارتاپي كشور تاثيري مثبت داشته باشد.

 
 

 

تاریخ: 1397/02/04
تعداد بازدید: 29
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات ( 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal