۱۳۹۸/۴/۳
ورود کاربران English
گزارش برگزاری نمایشگاه هفته پژوهش و فناوری در شهرستان تالش
گزارش برگزاری نمایشگاه هفته پژوهش و فناوری در شهرستان تالش
مرکز رشد واحدهای فناور شهرستان تالش همزمان با هفته پژوهش و فناوری اقدام به برگزاری نمایشگاه هفته پژوهش و ازائه دستاوردهای پژوهشی منطقه تالش نمود.

مرکز رشد واحدهای فناور شهرستان تالش همزمان با هفته پژوهش و فناوری اقدام به برگزاری نمایشگاه هفته پژوهش و ازائه دستاوردهای پژوهشی منطقه تالش نمود.

 

محراب بهمنیار مدیر مرکز رشد واحدهای فناور شهرستان تالش در این باره اظهار داشت: با توجه به اهمیت و پژوهش و تحقیق در جوامع در حال توسعه و با توجه به اهمیت برگزاری نمایشگاه و ارائه دستاوردهای پژوهشی هر منطقه برای اطلاع عموم مردم و برای بالابردن روحیه جهادی و نشاط اجتماعی، مرکز رشد واحدهای فناور شهرستان تالش با هماهنگی و همکاری فرمانداری شهرستان تالش، به برپایی نمایشگاه هفته پژوهش در سطح شهرستان اقدام نمود.

 

دبیر نمایشگاه هفته پژوهش و فناوری شهرستان تالش درباره حضور دستگاه های اجرای این شهرستان گفت: این نمایشگاه با حضور و همکاری دانشگاه پیام نور، دانشگاه آزاد اسلامی و دانشگاه علمی کاربردی و همچنین آموزش و پرورش، سازمان فنی و حرفه ای، اداره جهاد کشاورزی و اداره صنعت، معدن و تجارت، اداره شیلات شهرستان و همکاری سازمان میراث فرهنگی ،‌گردشگری و صنایع دستی این شهرستان برپا شد.

بهمنیار ادامه داد: این نمایشگاه که از تاریخ 24 الی 28 آذرماه امسال در شهرستان تالش برپا بود با ارائه دستاوردهای پژوهشی و فناوری و تحقیقاتی شهرستان تالش برای بازدید عموم دایر بود.

 

 

ایشان درباره نام روزهای هفته پژوهش در شهرستان تالش گفت: در روز اول هفته پژوهش نواختن زنگ پژوهش در دبیرستان نمونه دولتی شهرستان تالش و تقدیر از دانش آموز برتر کتابخانی از اقداماتی بود که در این روز انجام شد و در روز دوم با نام درهای باز و دانشگاه، برخی از دانش آموزان از دانشگاه بازدید نمودند.

 

وی ادامه داد: در روز وحدت حوزه و دانشگاه، با برپایی همایشی از پژوهشگران برتر این دو حوزه توسط امام جمعه شهرستان تالش و با حضور فرماندار این شهرستان از ایشان تقدیر به عمل آمد.

 

وی اظهار داشت: در این نمایشگاه شاهد بازدید انجمن ها و گروه‌های مردمی و برخی مسئولین شهرستان از نمایشگاه هفته پژوهش بودیم.

 

بهمنیار گفت: در آیین گشایش نمایشگاه هفته پژوهش شهرستان تالش از خودرو آفرود خدماتی که توسط یکی از شرکت های فناور مستقر در مرکز رشد این شهرستان ساخته شده، رونمایی شد.

 

 
 
 
برپایی جلسات هماهنگی برگزاری هفته پژوهش با حضور روسای ادارات اجرای شهرستان تالش و فرماندار و بخشداران و معاون برنامه ریزی فرمانداری شهرستان تالش
 
 
 
 
 
 
 
 
روز اول هفته پژوهش : نواختن زنگ پژوهش در دبیرستان نمونه دولتی شهرستان تالش و تقدیر از دانش آموز برتر کتابخانی در این مراسم.
 
 
 

افتتاح نمایشگاه و رونمایی از خودرو آفرود خدماتی ساخته شده در پارک علم و فناوری شهرستان تالش:

 
 
 
 
روز درهای باز در دانشگاه ها و بازدید دانش آموزان از دانشگاه  :
 
 
 
 
 
 

روز وحدت حوزه و دانشگاه و برپایی همایش این روز در دانشگاه و تقدیر از پژوهشگران برتر این دو حوزه توسط امام جمعه شهرستان تالش و فرماندار شهرستان تالش 

همزمان در دو دانشگاه آزاد و پیام نور
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
بازدید انجمن ها و گروههای مردمی از نمایشگاه هفته پژوهش شهرستان تالش:
 
 
 
 تجلیل از پژوهشگران حوزه شهری توسط شهردار شهرستان تالش در هفته پژوهش:
 
 
تاریخ: 1397/10/11
تعداد بازدید: 55
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به پارك علم و فناوري گيلان ميباشد.
Powered by DorsaPortal