۱۳۹۸/۴/۳
ورود کاربران English
تجلیل از مدیران و همکاران در برپایی نمایشگاه هفته پژوهش و فناوری
تجلیل از مدیران و همکاران در برپایی نمایشگاه هفته پژوهش و فناوری
روز چهارشنبه دوازدهم دی‌ماه سال جاری با حضور ریاست و معاونین پارک علم و فناوری گیلان از مدیران و همکاران پارک علم و فناری گیلان که در برپایی نمایشگاه هفته پژوهش ...

روز چهارشنبه دوازدهم دی‌ماه سال جاری با حضور ریاست و معاونین پارک علم و فناوری گیلان از مدیران و همکاران پارک علم و فناری گیلان که در برپایی نمایشگاه هفته پژوهش و فناوری صادقانه تلاش کردند تجلیل شد.

 

 در این مراسم که در سالن جلسات پارک علم و فناوری گیلان برگزار شد، ابتدا دکتر باستی رییس‌ پارک علم و فناوری گیلان، در سخنانی از همکاران و مدیران حوزه پشتیبانی، حراست و مراکز رشد تقدیر کرد.

 

 وی گفت: بسیاری از فعالیت‌های پارک، مرهون تلاش‌های صادقانه همه‌ی همکاران است. سال‌ها تجربه و پشتوانه محکم در برپایی نمایشگاه نوزدهم بوده و چگونگی برپایی این نمایشگاه مورد احترام و تقدیر معاونین وزرات علوم قرار گرفته است.

 

 پیش از سخنان رییس پارک، آقای مهندس تکریمی معاون پشتیبانی از زحمات کارشناسان و مدیرانی که در برپایی نوزدهمین نمایشگاه دستاوردهای پژوهش در گیلان و هم چنین در تهران فعالیت داشتند، تشکر نمود.

 

مهندس تکریمی در سخنان کوتاهی از مدیران و کارشناسان به خاطر تلاش‌های موفقیت آمیز آنان طی چندماه قبل از برپایی نمایشگاه و هفته پژوهش تقدیر کرد و ابراز امیدواری نمود این مراسم با تحکیم پایه‌های دوستی و همکاری، زمینه ساز ایجاد روحیه و انگیزه برای کار و تلاش بیشتر در ادامه مسیر باشد.

 

در این مراسم به رسم یادبود و قدردانی از رییس پارک علم و فناوری گیلان به عنوان دبیر اجرایی این نمایشگاه، لوح یادبودی از طرف اعضای ستاد اجرایی نوزدهمین نمایشگاه دستاوردهای پژوهش، فناوری و فن بازار کشور به ایشان اهدا شد.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
تاریخ: 1397/10/15
تعداد بازدید: 85
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به پارك علم و فناوري گيلان ميباشد.
Powered by DorsaPortal