۱۳۹۸/۶/۱
ورود کاربران English
برپایی نشست صمیمی و تبادل تجربیات شرکت‌های فناور با عنوان "راهکارهای ورود به بازارهای بین‌المللی"
برپایی نشست صمیمی و تبادل تجربیات شرکت‌های فناور با عنوان "راهکارهای ورود به بازارهای بین‌المللی"
روز چهارشنبه 10 بهمن ماه نشست صمیمی و تبادل تجربیات شرکت‌های فناور با عنوان "راهکارهای ورود به بازارهای بین‌المللی" با حضور مدیران شرکت‌های فناور مستقر در پارک ...
 
 

روز چهارشنبه 10 بهمن ماه نشست صمیمی و تبادل تجربیات شرکت‌های فناور با عنوان "راهکارهای ورود به بازارهای بین‌المللی" با حضور مدیران شرکت‌های فناور مستقر در پارک علم و فناوری گیلان در سالن اجتماعات این مرکز برگزار شد.

 

کارگروه توسعه روابط بین‌الملل پارک علم و فناوری گیلان در راستای اهداف خود اقدام به برپایی نشست تبادل تجربیات شرکت‌های فناور در حوزه صادرات نمود. هدف از این نشست که با حضور جمعی از مدیران شرکت‌های فناور و اعضای کارگروه توسعه روابط بین‌الملل برپاشد؛ ارائه تجربیات صادرات سه شرکت فناور و تبادل نظر و هم اندیشی در خصوص آماده‌سازی و ایجاد بسترهای صادراتی برای محصولات شرکت‌های فناور مستقر در پارک بوده است.

 

در این نشست آقای دکتر رضا ابراهیمی مدیرعامل شرکت فناور کود طبیعت، با ارائه تجربیات خود در حوزه صادرات "ورمی کود" به کشورهای قزاقستان و گرجستان مطالبی را بیان و در خصوص نحوه‌ی سرمایه‌گذاری و عقد قرارداد با این کشورها، مواردی را ارائه نمود.

 

در ادامه آقای علی کسایی مدیرعامل شرکت فناور توسعه مجازی کادوس، در حوزه فروش بازی‌های تحت اندروید و نحوه تبادل مالی و اقتصادی با کشور آلمان تجربیات خود را بیان کرد.

 

و همچنین در این نشست آقای سید بابک صلواتیان مدیرعامل شرکت فناور آوین پژوهش دانش و صنعت برتر گیل، درباره ارتباط فرهنگی و اقتصادی و تبادلات مالی با کشور آذربایجان در حوزه فروش و صادرات محصولات خشکبار به ویژه چای، تجربیات خود را ارائه نمود و به برخی از پرسش‌ها در این‌باره پاسخ داد.

 

در پایان این نشست مقرر شد تا کارگروه توسعه روابط بین‌الملل پارک علم و فناوری گیلان با شناسایی نیازمندی‌های صادرات محصولات شرکت‌های فناور و نیز بستر لازم جهت ارائه خدمات و صادرات برخی از محصولات این شرکت‌ها را فراهم نماید.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
تاریخ: 1397/11/11
تعداد بازدید: 183
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به پارك علم و فناوري گيلان ميباشد.
Powered by DorsaPortal