۱۳۹۹/۳/۱۳
ورود کاربران English
آیین گشایش کانون اندیشمندان فرماندهی انتظامی استان گیلان در مرکز نوآوری صنایع خلاق و نرم پارک علم و فناوری گیلان
آیین گشایش کانون اندیشمندان فرماندهی انتظامی استان گیلان در مرکز نوآوری صنایع خلاق و نرم پارک علم و فناوری گیلان
کانون اندیشمندان فرماندهی انتظامی استان گیلان در مرکز نوآوری صنایع خلاق و نرم پارک علم و فناوری گیلان افتتاح شد.

صبح امروز 23 تیرماه کانون اندیشمندان فرماندهی انتظامی استان گیلان با حضور فرماندهان نیروی انتظامی سپاه پاسداران نیروی دریایی و معاونین و برخی از مدیران استانی  در محل میدان فرهنگ، ساختمان مرکز نوآوری و صنایع خلاق و نرم پارک علم و فناوری گیلان افتتاح شد.

 

در این مراسم مهندس تکریمی معاون پشتیبانی پارک علم و فناوری گیلان ضمن خیر مقدم و تبریک ولادت با سعادت امام هشتم ، امام رضا (ع) امنیت را پس از بحث غذا مهمترین نیاز اجتماعی  و حتی در گاهی موارد امنیت را برتر از بحث غذا در نیاز اجتماعی امروز بشریت عنوان نمود، نبود غذا را می‌شود تحمل کرد اما نبود امنیت را نه.

 
وی ادامه داد:  امروزه با ورود به حوزه هایی که علم در آن است ، پلیس نقش خود را در این مورد روز به روز بهتر انجام می‌دهد. و این دفتر تحقیقاتی سه اتفاق خوب را رقم خواهد زد:

    حضورفرزندان فناور همکاران نیروی انتظامی در این مجموعه

    وجود دانش ضمنی عزیزانی که سالها تجربه دارند

    حضور جوانان وظیفه و سرباز خلاق و نوآور که ظرفیت های بالا دارد

 

و این ظرفیت و بسترسازی نشان دهنده‌ی حرکت ما در مسیر درست است و پارک علم و فناوری گیلان با توجه به ماموریت و رسالت خود آمده است که این پیوند و اتصال را بین دستگاه‌های مختلف شکل بدهد و از ظرفیت خود برای بهبود و توسعه محیط کسب و کار در استان گیلان استفاده می کند.

 

در ادامه سرهنگ حسن پور معاون هماهنگ کننده فرماندهی انتظامی استان گیلان، سرهنگ صاحب‌ساده‌کار، سرپرست دفتر تحقیقات کاربردی فرماندهی انتظامی استان گیلان و دکتر اصفهانی رییس بنیاد نخبگان استان گیلان هم نیز دقایقی در همین راستا سخنرانی کردند.

 

در پایان این مراسم دفتر تحقیقات کاربردی فرماندهی انتظامی استان گیلان افتتاح شد.

 

* دفتر تحقیقات کاربردی فرماندهی انتظامی استان گیلان با تجربه 10 ساله بمنظور تولید دانش اجتماعی ، دانش انتظامی و تولید دانش صنعتی و بهره گیری از توانایی و ظرفیت نخبگان پلیس برای جوانان  افتتاح گردیده است.  

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
تاریخ: 1398/04/23
تعداد بازدید: 155
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به پارك علم و فناوري گيلان ميباشد.
Powered by DorsaPortal