۱۳۹۹/۶/۳۰
ورود کاربران English
عرضه دستاوردهای 10 شرکت فناور در 20مین نمایشگاه
عرضه دستاوردهای 10 شرکت فناور در 20مین نمایشگاه
پارک علم و فناوری گیلان در بیستمین نمایشگاه دستاوردهای پژوهش، فناوری و فن بازار کشور
 
 

بیستمین نمایشگاه دستاوردهای پژوهش، فناوری و فن بازار با شعار «پژوهش اثربخش و فناوری ارزش‌آفرین در خدمت رونق تولید» به دبیری اجرایی پارک علم و فناوری گیلان در سالن‌های پنج، شش، هفت، 25 و 27 محل نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران با حضور وزیر علوم، تحقیقات و فناوری و معاونت علمی و فناوری رئیس‌جمهوری افتتاح شد .

 

امسال 41 دانشگاه، 24 پژوهشکده، 34 پارک علم و فناوری و 25 مرکز رشد در نمایشگاه دستاوردهای پژوهش، فناوری و فن بازار تهران حضور دارند و پارک علم و فناوری گیلان همانند پارک های کشور با هدف ارائه دستاوردهای برخی از شرکت های فناور، حضور دارد و توانست در نخستین روز از افتتاح نظر مخاطبان را به خود جلب نماید.

 

در نمایشگاه امسال 10 شرکت فناور و دانش بنیان گیلان حضور داشته و علاوه بر آن، دبیرخانه دائمی پارک‌های علم و فناوری کشورهای اسلامی که در پارک علم و فناوری مستقر است به همراه دو شرکت خارجی از کشورهای ترکیه و آذربایجان حضور دارند.

 

پارک علم و فناوری گیلان به عنوان دبیر اجرایی بیستمین نمایشگاه هفته پژوهش کشور در سالن 5 این نمایشگاه با حضور شرکت‌های طراح و سازنده پهپاد کشاورزی، تولیدکننده بتن متخلخل، تولیدکننده موتور جت در ابعاد و سایزهای مختلف، صنایع خلاق و تولیدکننده روغن‌زیتون فرابکر مورد توجه بازدید کنندگان قرار گرفته است.

 

در بیستمین نمایشگاه بیش از 4600 فناوری در سامانه ثبت شده که مورد داوری نیز قرار گرفته است و نکته قابل توجه اینکه امسال برخی از ارائه طرح ها در سامانه TRL به سرمایه گذاران مرتبط است.

 

در مراسم افتتاح این نمایشگاه که با حضور وزیر علوم، تحقیقات و فناوری و همچنین معاون فناوری ریاست جمهوری انجام و از 40 فناوری برتر رونمایی شد که یکی از این فناوری ها مربوط به استان گیلان و در حوزه شهر و خانه هوشمند است که از استان گیلان منتخب و توسط وزیر علوم و معاون رئیس‌جمهور رونمایی شد.

 

گفتنی است پارک علم و فناوری گیلان در بیستمین نمایشگاه دستاوردهای پژوهش، فناوری و فن بازار کشور با هماهنگی وزارت عتف 16 عنوان کارگاه آموزشی و تخصصی در پنل‌ها و سخنرانی‌های علمی در طول چهار روز از نمایشگاه برگزار می نماید.

 

تصاویری از اولین روز برپایی بیستمین بیستمین نمایشگاه دستاوردهای پژوهش، فناوری و فن بازار کشور...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

تاریخ: 1398/09/27
تعداد بازدید: 141
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به پارك علم و فناوري گيلان ميباشد.
Powered by DorsaPortal