۱۳۹۸/۱۲/۳
ورود کاربران English
چهارمین نشست تخصصی مدیران موسسات پارک های علم و فناوری در بیستمین نمایشگاه پژوهش، فناوری و فن بازار در نمایشگاه بین‌المللی
چهارمین نشست تخصصی مدیران موسسات پارک های علم و فناوری در بیستمین نمایشگاه پژوهش، فناوری و فن بازار در نمایشگاه بین‌المللی
چهارمین نشست تخصصی مدیران موسسات پارک های علم و فناوری در بیستمین نمایشگاه پژوهش، فناوری و فن بازار در نمایشگاه بین‌المللی، با حضور آقای دکتر کشمیری مدیر کل دفتر برنامه ریزی امور فناوری،..
 
 

چهارمین نشست تخصصی مدیران موسسات پارک های علم و فناوری در بیستمین نمایشگاه پژوهش، فناوری و فن بازار در نمایشگاه بین‌المللی، با حضور آقای دکتر کشمیری مدیر کل دفتر برنامه ریزی امور فناوری،آقای دکتر باستی، رئیس پارک علم و فناوری گیلان و آقای دکتر معتمدزادگان، رئیس پارک علم و فناوری مازندران با هدف همگرایی و شبکه سازی با موضوع توانمندسازی و صادرات محصولات شرکت های مستقر در پارک های علم و فناوری کشور برگزار شد.

 
 

 

دکتر باستی ضمن تشکر از برگزاری این گردهمآیی با ابراز خرسندی گفت: پارک های علم و فناوری کشور امروزه نیاز به شبکه سازی و ارتباطات یکپارچه از جمله شبکه سازی موسسات برای همکاری متقابل و تبادل تجربیات دارند.

 

دکتر معتمدزادگان در خصوص اهمیت موسسات پارک های کشور گفت، یکی از واحدهای موثر و پیشرو در توسعه همه جانبه پارک ها، واحد موسسات می باشد. که اهمیت این واحد در بیان رسالت پارک ها بسیار موثر است.

 

دکتر کشمیری در این نشست گفت: استفاده از پتانسیل های بخش های مختلف شبکه مدیریتی پارک ها به منظور کمک به فرآیندهای مختلف فکری و إجرائی و بکارگیری ظرفیت شبکه مدیران موسسات در جهت رفع نواقص و بهبود عملکرد ساختار بدنه پارک ها بسیار دارای امیت است.

در ابتدای این جلسه آقای کوهستانی مدیر امور موسسات پارک علم و فناوری گیلان ضمن عرض خیر مقدم به حاضرین در نشست، گزارشی از رسالت گروه موسسات پارک ها و اقدامات انجام شده در سه نشست قبلی ارائه کرد.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
تاریخ: 1398/09/29
تعداد بازدید: 39
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به پارك علم و فناوري گيلان ميباشد.
Powered by DorsaPortal