دیگران را دعوت کنید
رویداد استرات آپ علوم شناختی
برگزارکننده

شروع دوره
1400/02/28
پایان دوره
1400/06/01
موضوع رویداد
جذب سرمایه گذاری در علوم شناختی

درباره رویداد

رویدادها

 
 
عنوان برنامه ملی BRAINVEST از واژه‌های Brain و Invest تشکیل شده و این برنامه به دنبال حمایت و سرمایه گذاری در استارتاپ ها و کسب و کارهای حوزه علوم شناختی است. این برنامه با حضور 200 تیم کسب‌وکار به طور سالانه برگزار میگردد. 
 
 
BRAINVEST چیست؟

عنوان برنامه ملی BRAINVEST از واژه‌های Brain و Invest تشکیل شده و این برنامه به دنبال حمایت و سرمایه گذاری در استارتاپ ها و کسب و کارهای حوزه علوم شناختی است. این برنامه با حضور 200 تیم کسب‌وکار به طور سالانه برگزار میگردد و در نهایت 20 تیم وارد مرحله سرمایه‌‌گذاری بذری و میانی خواهند شد. میانگین حجم سرمایه گذاری بر روی این تیم ها بین 1 تا 10 میلیارد ریال میباشد.

 
 
سبد سرمایه گذاری چیست؟

صندوق پژوهش و فناوری گیلان به عنوان عامل اجرایی و متولی برنامه ملیBRAINVEST درنظر دارد صندوقی تحت عنوان “سبد سرمایه گذاری” با حجم اولیه 200 میلیارد ریال و با هدف سرمایه گذاری بر روی 20 کسب و کار مرحله آغازین و میانی تشکیل دهد؛ بودجه این صندوق توسط صندوق پژوهش و فناوری گیلان، صندوق نوآوری و شکوفایی، ستاد توسعه علوم و فناوری های شناختی و نیز سایر سازمان های علاقه مند به سرمایه گذاری در حوزه علوم شناختی تامین خواهد شد.

 
 
دستاوردهای برنامه ملی BRAINVEST

حمایت از کسب و کارهای نوپای بستر شناختی ، رشد و توسعه فناوری های شناختی در سطح ملی ، حمایت از تولیدات ملی با محوریت علوم شناختی ، قدم در راه تحقق شعار جهش تولید ، ایجاد همگرایی بین سرمایه گذاران و فعالین علمی حوزه شناختی ، شناسایی تنگناها و ظرفیتهای علمی و کاربردی علم شناختی ، فراهم آوردن محیطی مناسب جهت عرضه آخرین دستاوردهای علمی کشور در زمینه علوم شناختی

 
 
 
 

آدرس: https://brainvest.ir/#home

تلفن هماهنگی: 01333232620

تصاویر رویدادهای پیشین
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به پارک علم و فناوری گیلان می باشد.
Powered by DorsaPortal