در راستای توسعه و ترویج استفاده از فناوری

تفاهمنامه همکاری بین پارک علم و فناوری گیلان و شرکت الکتریک ایران رشت

پارک علم و فناوری گیلان در راستای انجام بخشی از رسالت‌های خود که همانا تجاری سازی ایده های محققین و پژوهشگران می باشد و با هدف توسعه و ترویج استفاده از فناوری با و شرکت الکتریک ایران رشت تفاهنامه‌ای منعقد نمود.

 
 

این تفاهمنامه که به امضای آقای رضا امیدوار تجریشی، مدیرعامل و نایب رییس هیات مدیره، و علی باستی رئیس پارک علم و فناوری گیلان در محل پارک علم و فناوری گیلان به امضا رسید.

این تفاهمنامه با محوریت صیانت از تولید داخلی و حمایت از کالای ایرانی و حمایت از صاحبان ایده و ایجاد کسب و کارهای جدید در حوزه کسب و کار الکترونیک تدوین شده است .

از جمله موضوعات این تفاهمنامه اجرای برنامه‌ها و رویدادهای کارآفرینی و فناوری به صورت مشترک و استفاده از ظرفیتهای آزمایشگاهی، کارگاهی، تجهیزات و مشاوران تخصصی و کسب و کار طرفین برای کمک به صاحبان ایده و رشد و توسعه شرکتهای فناور در حوزه تجارت الکترونیک می باشد.

ایجاد زمینه تعامل دو جانبه بین شرکت الکتریک ایران رشت و پارک علم و فناوری گیلان به منظور تسهیل تجاری سازی ایده‌ها و محصولات دانش بنیان و همچنین انتخاب ایدههای مناسب سرمایه گذاری و فراهم کردن زمینههای لازم برای جذب سرمایه گذاران داخلی وخارجی از دیگر موضوعات این تفاهم نامه است.

دراین‌باره رئیس پارک علم و فناوری گیلان گفت : امید است با استفاده از توان اجرایی، علمی و فناوری پارک علم و فناوری گیلان در اجرای طرح های تحقیقاتی شرکت الکتریک ایران رشت تعامل سازنده و مستمری را در راستای تحقق اهداف طرفین شاهد باشیم.

علی باستی افزود: استفاده از واحدهای فناور مستقر در پارک علم و فناوری گیلان جهت دستیابی به طرح‌ها و ایده‌های جدید در زمینه فعالیت شرکت الکتریک ایران رشت و معرفی فناوران توانمند به این شرکت جهت تولید انبوه و تجاری فناوری و نوآوری ایجاد شده از جمله تعهداتی هست که این سازمان پیگیری می نماید.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

تاریخ:
1400/06/17
تعداد بازدید:
170
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به پارک علم و فناوری گیلان می باشد.
Powered by DorsaPortal