نمایشگاه دستاوردهای پژوهش ، فناروی و فن بازار 1400 برگزار می‌شود

با هدف ایجاد همگرایی موثر در فضای پژوهش و فناوری کشور جلسه‌ای به منظور هماهنگی دستگاه های اجرایی منتخب با حضور معاون پژوهش و فناوری وزارت علوم با برخی از روسا و معاونین برخی از دستگاه های اجرایی کشور برگزار شد.

 
 

با هدف ایجاد همگرایی موثر در فضای پژوهش و فناوری کشور جلسه‌ای به منظور هماهنگی دستگاه های اجرایی منتخب با حضور معاون پژوهش و فناوری وزارت علوم با برخی از روسا و معاونین برخی از دستگاه های اجرایی کشور برگزار شد.

امروز 23 شهریورماه 1400، به منظور ترویج فرهنگ پژوهش و فناوری در سطح ملی و ارتقاء جایگاه فعالان در این حوزه جلسه ای به دو صورت حضور و مجازی با حضور سرپرست دفتر نوآوری و حمایت از سرمایه گذاری وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، معاون توسعه مدیریت شورای عالی مناطق آزاد تجاری صنعتی و ویژه اقتصادی، رئیس پژوهشکده قوه قضاییه، رئیس پژوهشگاه علوم انتظامی و مطالعات اجتماعای ناجا، معاون برنامه ریزی و توسعه انسانی امور شورای شهرداری تهران، مدیرعامل سازمان تامین اجماعی، معاون سازمان انرژی اتمی ایران و رییس پژوهشگاه علوم و فنونی هسته‌ای و دبیر اجرایی نمایشگاه دستاوردهای پژوهش، فناوری و فن‌بازار با هدف ایجاد همافزایی در برگزاری نمایشگاه ملی هفته پژوهش سال جاری؛ برگزار شد.

در این جلسه ضمن تاکید بر ارتقاء جایگاه فعالان حوزه پژوهش و فناوری در سطح ملی، اعلام شد در سال جاری بیست و دومین نمایشگاه دستاوردهای پژوهش، فناوری و فن‌بازار به منظور ارائه آخرین یافته های فناورانه در دستگاه‌های اجرایی، دانشگاه‌ها، پارک های علم و فناوری، مراکز رشد و شرکت های دانش بنیان در حوزه های مختلف از جمله رشته های مرتبط صنعتی، کشاورزی، دارویی و خدماتی از تاریخ 24 آذرماه الی 27 آذرماه 1400 ، همزمان با نمایشگاه تجهیزات و مواد آزمایشگاهی ساخت داخل برگزار می شود.

همچنین برنامه های متعددی در قالب آیین هفته پژوهش و فناوری در سطح ملی با حضور دستگاه های اجرایی و وزارت خانه های مرتبط در نظر گرفته شد که می توان به هفته پژوهش و فناوری استانی اشاره نمود. که در این نشست مقرر شد تا هفته پژوهش و فناوری استانی از 13 آذرماه الی 19 آذرماه سال جاری در استان ها برگزار شود.

در این جلسه با حضور معاونین پژوهشی و تحقیقاتی از وزارتخانه های مختلف برگزار شد نقطه نظرات اعضای شرکت کننده جهت برگزاری هرچه بهتر این هفته مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

لازم بذکر است در ابتدای شهریورماه امسال، دکترغلامحسین رحیمی معاون پژوهش و فناوری وزارت علوم و رئیس ستاد ملی هفته پژوهش و فناوری، در حکمی دکترعلی باستی رئیس پارک علم و فناوری گیلان را به عنوان «دبیر اجرایی نمایشگاه دستاوردهای پژوهش، فناوری و فن‌بازار سال 1400» منصوب کرد.

 
 
 
 
 
 
 
 

تاریخ:
1400/06/23
تعداد بازدید:
70
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به پارک علم و فناوری گیلان می باشد.
Powered by DorsaPortal