صندوق پژوهش و فناوری غیر دولتی گیلان
 

یک شرکت سهامی خاص غیردولتی است که با هدف ارائه خدمات مالی، اعتباری، توانمندسازی و کارگزاری در حوزه پژوهش، فناوری، صنایع خلاق و دانش بنیان و با سهامداری پارک علم و فناوری گیلان، دانشگاه گیلان، دانشگاه علوم پزشکی گیلان و سرمایه گذاران بخش خصوصی و بر اساس اساسنامه مصوب هیات وزیران و بر اساس آیین‌نامه اجرایی ماده 44 قانون رفع موانع تولید رقابت‌پذیر و ارتقاء نظام مالی کشور تاسیس شده است. صندوق پژوهش و فناوری گیلان به عنوان عامل و کارگزار صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری و معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری فعالیت مینماید.

در حال حاضر صندوق پژوهش و فناوری غیردولتی گیلان یکی از صندوق‌های فعال کشور در زمینه سرمایه‌گذاری خطرپذیر است که کارگزاری و مسئولیت برگزاری بسیاری از رویدادهای سرمایه گذاری ملی را برعهده دارد. همچنین صندوق گیلان یک صندوق جامع است که تمامی خدمات قابل ارائه توسط صندوق های پژوهش و فناوری را ارائه می‌نماید.
مدیرعامل
مدیرعامل

دانیال سمیعی، مدیرعامل صندوق پژوهش و فناوری غیردولتی گیلان، دارای مدرک دکترای تخصصی مدیریت منابع انسانی و مدرس دانشگاه در رشته مدیریت دولتی، عضو شورای فناوری پارک علم و فناوری گیلان، عضو شورای فن‌بازار منطقه ای و همچنین رییس مرکز تحقیقات سیستم‌های هوشمند و علوم شناختی دانشگاه آزاد قزوین است. سمیعی در رزومه خود علاوه بر مدیریت مجتمع فرهنگی دیجیتال خاتم الانبیاء(ص)، مدیریت مرکز تحقیقات اینترنتی تبیان گیلان و مدیرعاملی 7 شرکت فعال در حوزه فناوری، تجربه راه اندازی بیش از 20 استارتاپ در حوزه فناوری را دارد.

نحوه درخواست

نحوه ارتباط با صندوق:

آدرس دفتر مرکزی(رشت): چهار راه گلسار_ بلوار شهید انصاری_ بعد از راهنمایی رانندگی کوچه فردوسی جنب باشگاه کارآفرینی کاشف

کد پستی: 4163935385

کدپستی دفتر مرکزی: 4153683453

شماره تماس دفتر مرکزی: 01333232620

لینک گوگل مپ دفتر مرکزی(رشت): کلیک کنید

 

آدرس دفتر تهران: تهران، میدان ونک، خ ملاصدرا، خ پردیس، زاینده رود شرقی، ش 24، مجتمع شکوفایی شرکت های دانش بنیان، طبقه چهارم، واحد 8، صندوق پژوهش و فناوری گیلان

کدپستی دفتر تهران: 1991913111

شماره تماس دفتر تهران: 02186088602

لینک گوگل مپ دفتر تهران: کلیک کنید

 

آدرس سایت رسمی صندوق: https://www.gilanfund.ir

آدرس ایمیل: info@gilanfund.ir

آدرس رسانه اجتماعی: https://instagram.com/gilanfund
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به پارک علم و فناوری گیلان می باشد.
Powered by DorsaPortal