مؤسسات پارک علم و فناوری
موسسات پارک علم و فناوری شرکتهای فناوری هستند که دوره رشد را در مرکز رشد پارک علم و فناوری با موفقیت طی نموده و پس از گذراندن مراحل رشد شامل دوره های آموزشی مرتبط در حوزه شناخت بازار و بازاریابی و شرکت در رویدادها و نمایشگاه های مختلف محصول یا خدمات خود را به مرحله تجاری سازی کامل رسانده اند. از سوی دیگر صنایع بزرگ می توانند دفاتر تحقیق و توسعه خود را به صورت موسسات در پارک علم و فناوری مستقر نمایند و ضمن اجرای فرایند های تحقیق و توسعه خود و برخورداری از حمایتهای مادی و معنوی، با بنگاه های کوچک و متوسط (SME) و استارتاپ های مستقر در پارک تعامل نموده و ضمن برخورداری از ظرفیت آنها موجب توسعه کسب و کارهای کوچک فناورانه و نوآورانه شوند.  در خصوص کسب اطلاعات بیشتر شرکتهای محترم می توانند با مدیر موسسات پارک علم و فناوری آقای مهندس ابراهیم کوهستانی با شماره 09111394439 تماس حاصل فرمایند. 
 
 شرایط پذیرش موسسات پارک
 
- داشتن شخصیت حقوقی
 - بررسی اظهار نامه مالیاتی 2 سال اخیرموسسه
 - داشتن تیم حرفه ای و حضور تمام وقت در پارک (با حداقل دو نیروی بیمه شده)
 - بررسی تقاضا در کمیته ارزیابی پارک و در نهایت تصویب در شورای علمی فناوری پارک 
 
 
مدیر موسسات 
 
 
ابراهیم کوهستانی                                                                            
 
   
 
 
رویداد موسسات پارک (پارک گپ)
 
موسسات پارک علم و فناوری گیلان به صورت دوره ای در رویدادی به نام "پارک گپ" در فضایی دوستانه با یکدیگر هم اندیشی نموده و ضمن آشنایی با ظرفیت های یکدیگر تجربیات خود را با یکدیگر و با مسئولین پارک علم و فناوری گیلان به اشتراک می گذارند.
 
 
 
 
 
  رویداد پارک گپ
 
 
موسسات پارک علم و فناوری
اخبار موسسات
اهداف و برنامه ها

هدف از استقرار موسسات رشد یافته در پارک علم و فناوری گیلان تقویت شبکه سازی آنها با دیگرشرکتهای فناور، نوآور و خلاق و کمک به تجاری سازی، همتا یابی (Match-making) و برندسازی آنها می باشد. همچنین کمک به تعامل این شرکتها با صنعت و حمایت از آنها در جهت عقد قراردادهای تجاری با صنایع، بخش دولتی و بخش خصوصی از جمله اهداف حضور موسسات در ساختار پارک علم و فناوری گیلان می باشد.

 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به پارک علم و فناوری گیلان می باشد.
Powered by DorsaPortal