حضور شرکتهای فناور در نمایشگاه خدمات کسب و کار گیلان

مدیر تجاری سازی و سرمایه گذاری پارک و علم فناوری گیلان گفت: نمایشگاه خدمات کسب و کار گیلان می تواند اتصال دهنده صاحبان ایده با سرمایه گذاران صاحب صنایع باشد.

هدف از برگزاری نمایشگاه ایجاد یک زیست‌بوم و فضای مطلوب کارآفرینی مبتنی بر فناوری‌های نوین در سطح استان بوده و ارائه طرح و آگاه سازی عموم مردم از خدمات متعدد و روند حوزه کسب و کار و صدور مجوزهای کسب و کار از اهداف دیگر این نمایشگاه می باشد.

استان گیلان به عنوان اولین استان برگزار کننده خدمات کسب و کار در استان ها برای اجرای این نمایشگاه پیشقدم شده است.

دکتر مرجان میرزنده دل مدیر تجاری سازی و سرمایه گذاری پارک علم و فناوری گیلان در اباره این نمایشگاه گفت: ما در این نمایشگاه با حضور 8 شرکت در زمینه های تولید محتوی آموزشی در حوزه کسب و کار و طراحی و تولید نرم افزارهای تحت وب و همچنین خدمات مرکز داده امن و سامانه مدیریت هوشمند مشتریان و... حضور یافتیم.

وی افزود: کارگزار فن بازار منطقه ای استان گیلان نیز در این نمایشگاه حضور دارد که مباحثی مانند مالکیت فکری و اتصال بین صنعت و فناوران را برعهده دارد که در این نمایشگاه مشارکت دارند.

میرزنده دل خاطرنشان کرد: تلاش خواهیم نمود اتصال بین فناوارن و صنایع جهت برآوردن نیازهای صنایع فراهم شود.

مدیر تجاری سازی و سرمایه گذاری اداره پارک و علم فناوری تصریح کرد: این نمایشگاه از سطح خوبی برخوردار است و بازدید کنندگان استقبال خوبی داشتند.

وی افزود: اتصال بین صنایع و فناوارن استان برای جذب سرمایه گذار و پیشبرد پروژه های فناوران و به ثمر رساندن پروژه‌های فناوران است.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

تاریخ:
1401/10/24
تعداد بازدید:
215
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:3 تعداد کل امتیازها:2
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به پارک علم و فناوری گیلان می باشد.
Powered by DorsaPortal