موفقیت روابط عمومی پارک علم و فناوری گیلان در:

کسب دو دیپلم افتخار در جشنواره ملی فیلم کوتاه نوآوری و فناوری (جهش)

آئین اختتامیه جشنواره فیلم کوتاه نوآوری و فناوری شامگاه پنج‌شنبه 22 دی‌ماه در سالن همایش‌های شهید آوینی اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قم برگزار شد.

در راستای اهداف معاونت فناوری و نوآوری وزارت علوم «نوآوری باز» این معاونت برنامه‌ای را با عنوان «50 پارک، 50 برنامه» تدوین و اجرا نموده است که جشنواره ملی فیلم کوتاه نوآوری و فناوری (جهش) یکی از این برنامه هاست که پارک علم و فناوری استان قم با توجه به پشتوانه بسیار خوبی در برگزاری جشنواره فیلم کوتاه داشته و یک سال در سطح استانی این جشنواره را برگزار کرد، مسئولیت اجرایی جشنواره به این مرکز محول شد.

معاون فناوری و نوآوری وزارت علوم، تحقیقات و فناوری از حمایت کامل وزارت علوم برای برگزاری نخستین جشنواره ملی فیلم کوتاه فناوری و نوآوری با مساعدت استاندار قم و همراهی نهادهای استانی از جمله اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی قم خبر داد و پارک علم و فناوری قم را مسئولیت اجرای این جشنواره اعلام کرد.

از دیگر اهداف برگزاری جشنواره فیلم کوتاه فناوری و نوآوری مردمی‌سازی فناوری، با تولید فیلم‌های کوتاه بوده تا عموم جامعه در جریان فعالیت‌های پارک های علم و فناوری و نخبگان قرار گیرند.

در این جشنواره فیلم کوتاه نوآوری و فناوری 317 اثر از 29 استان کشور به دبیرخانه جشنواره ارسال شد، که از این تعداد 213 اثر از پارک‌های علم و فناوری کشور بوده است. و در نهایت 108 اثر به مرحله نهایی داوری راه یافت و برگزیدگان در 7 بخش اصلی، جنبی و ویژه حائز رتبه شدند

در آیین پایانی این جشنواره که با حضور دکتر امید رضایی فر مدیرکل دفتر سیاست و برنامه‌ریزی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، برگزار شد پارک علم و فناوری گیلان در دو بخش حائز رتبه برتر و کسب دو دیپلم افتخار شد.

در بخش مستند پارک علم و فناوری گیلان موفق به کسب "رتبه سوم در بخش مستند" شد و همچنین در بخش توسعه و ارتقاء زیست بوم نوآوری استان‌ها (تانا) شایسته تقدیر شناخته شد که علاوه بر تندیس جشنواره دیپلم افتخار نیز به این دو اثر تعلق گرفت.


 
 
 

تاریخ:
1401/10/25
تعداد بازدید:
449
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به پارک علم و فناوری گیلان می باشد.
Powered by DorsaPortal