هسته فناور ارائه خدمات بیوانفورماتیک

هسته فناور ارائه خدمات بیوانفورماتیک

شرکت سهامی خاص - وضعیت:

هسته فناور ارائه خدمات بیوانفورماتیک

ایده محوری: 
ارائه خدمات بیوانفورماتیک و تحلیل داده های زیستی
ارائه خدمات تحلیل داده توالی یابی ngs اعم از rna seq و small rna seq
ارائه خدمات بیوانفورماتیکی شامل:
طراحی پرایمر
آنالیز فیلوژنتیکی
ایجاد و تحلیل شبکه های ژنی و پروتئینی
سیستم بیولوژی و ژن انتولوژی
 
 درباره کسب‌وکار:
کسب و کار ما ارائه خدمات بیوانفورماتیک و تحلیل داده های زیستی است. این خدمات طیف وسیعی را در بر می گیرد. از جمله خدمات مهم و نوین این کسب و کار تحلیل داده های توالی یابی ngs(توالی یابی نسل جدید) است. این بخش شامل تحلیل داده های rna seq، small rna seq، و تحلیل توالی یابی اگزوم می باشد. ارائه خدمات بیوانفورماتیک نیز دامنه وسیعی از خدمات را در بر می گیرد. این خدمات شامل آنالیز میکرو آرایه ها، متاآنالیز داده های میکروآرایه ها، طراحی پرایمر، آنالیز فیلوژنتیکی، تحلیل و آنالیز شبکه های ژنی و پروتئینی، آنالیز غنی سازی و مسیر، سیستم بیولوژی و ژن انتولوژی یا هستی شناسی ژن، آنالیز میکرو rna در ژن ها، آنالیز نقش ژن ها در بیماری ها، داکینگ مولکولی و .... خدمات بسیار زیاد دیگری در این حوزه است. این کسب و کار به صورت ارائه خدمات در بستر فناوری اطلاعات زیستی به آزمایشگاه های تشخیص طبی، ژنتیک پزشکی، مراکز تحقیقات مختلف، دانشجویان و محققین رشته های مختلف کشاورزی، پزشکی و ... و همچنین برگزاری وبینارها و کارگاه های مرتبط به فعالیت می پردازد.
 
افتخارات: 
جایزه دکتر ابراهیم زاده معبود سال 98
جایزه پژوهشگر برتر دانشجویی دانشگاه گیلان سال 98
جایزه مدیر برتر دانشگاه گیلان در سال 98
 
 تاسیس: 1399، هنوز شرکت به ثبت نرسیده

زهرا پزشکیان

مسئول هسته فناور

اعضای این تیم متشکل از دانشجویان دکتری و عضو هیئت علمی دانشگاه گیلان می باشند. زهرا پزشکیان دانشجوی دکتری رشته ژنتیک و اصلاح نژاد دام، ارائه دهنده و مدیر عامل این مجموعه است. ایشان تجربه زیادی در زمینه کسب و کار مربوط دارند و در کارنامه علمی خود علاوه بر مقالات علمی داخلی و خارجی، همایش های بین المللی و ملی و همچنین ترجمه کتاب مرتبط با حوزه کسب و کاری، برنده جایزه پژوهشی دکتر ابراهیم زاده معبود در سال 98 و نیز پژوهشگر برتر دانشجویی دانشگاه گیلان در سال 98 می باشند.
نفر بعدی این تیم، خانم مریم پسندیده ارجمند دانشجوی دکتری رشته بیوتکنولوژی دانشگاه گیلان هستند که یکی از استعدادهای درخشان در این رشته و دارای توانایی و علاقه زیاد در زمینه این کسب و کار می باشند.
آقای دکتر شاهرخ قوتی عضو هیئت علمی دانشگاه گیلان و رئیس آزمایشگاه مرکزی دانشگاه گیلان یکی دیگر از اعضای تیم است. ایشان تجربه فراوان در زمینه مورد نظر و توانایی بالاتر زمینه کسب و کار مورد نظر دارند. مقالات علمی متعدد با ضریب تاثیر بالا، ترجمه کتاب مرتبط با کسب و کار و مسئولیت های اجرایی ایشان در این زمینه گواهی بر این توانایی است
جایزه دکتر ابراهیم زاده معبود سال 98
جایزه پژوهشگر برتر دانشجویی دانشگاه گیلان سال 98
جایزه مدیر برتر دانشگاه گیلان در سال 98
 
اطلاعات تماس
https://www.biogentac.ir/
09118197490
biogentac@gmail.com
@biogentac
مرکز رشد واحدهای فناور بیوتکنولوژی کشاورزی
پروژه ها
'NoData' not found in DataDic
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به پارک علم و فناوری گیلان می باشد.
Powered by DorsaPortal