تداوم خرد پژوهان کاسپین منطقه آزاد بندر انزلی

تداوم خرد پژوهان کاسپین منطقه آزاد بندر انزلی

شرکت سهامی خاص - وضعیت:

تداوم خرد پژوهان کاسپین منطقه آزاد بندر انزلی

ایده محوری:
تولید برخی قطعات خودرو به شرح زیر:
روغن دنده خودرو (تصفیه اول)، سیالات هیدرولیک صنعتی (تصفیه اول)، روغن روانکار صنعتی (تصفیه اول)، روغن موتور (تصفیه اول)، مواد افزودنی انواع روغن (روانکار)، ضد یخ، مایع ترمز، شیلنگ و لوله لاستیکی ولکانیزه شده تقویت نشده بدون لوازم و ملحقات، لنت ترمز خودرو، شمع موتور خودرو (اشتعالی)
درباره کسب و کار:
مدل کسب و کار شرکت تداوم خرد پژوهان کاسپین منطقه آزاد بندر انزلی یک مدل نسبتاً انعطاف‌پذیر، مبتنی بر روش‌های جدید و اساساً متکی بر نیازهای بازار است. هدف اصلی در این شرکت ایجاد ارزش‌های اقتصادی بوده تا به‌دنبال آن با جذب مخاطبین بیشتر و ایجاد ارزش افزوده مادی و معنوی گامی در جهت بهبود و ارتقای سطح کیفی محصولات و رضایت مشتری در جامعه ایرانی بر دارد. لذا در این راستا با ایجاد یک ساختار مترقی هدفمند سازمانی و با تدوین نقشه راه مناسب و نیز به کارگیری نیروهای متخصص در محورهای شناسایی نیاز بازار، استفاده از دانش روز دنیا، به‌کارگیری و ابداع روش‌های تولید نوین سعی بر رفع نیازهای روز جامعه ایرانی دراد. ساختار این شرکت دارای سه واحد (1) بازاریابی و فروش، (2) دفتر طراحی و تحقیق و توسعه و (3) ساخت و تولید می‌باشد. تعداد نیروی انسانی فعال در بخش‌های مختلف شرکت حدود 40 نفر می‌باشد که در تخصص‌های مختلف مهندسی و علوم پایه جذب شده‌اند.
تاریخ ثبت: 1398/ منطقه آزاد بندر انزلی / شماره ثبت: 3697

احسان شکیبی

مؤسس

مؤسسین شرکت عبارتند از: آقای قاسم زارع بیدکی به سمت رییس هییت مدیره، خانم سیده مریم هاشمی کنار سری به سمت نایب رییس هییت مدیره، آقای احسان شکیبی به سمت عضو هییت مدیره و مدیرعامل
اطلاعات تماس
09126394429 و 09122466401
013-44403208
tkpcaspian.co@gmail.com
گیلان، منطقه آزاد انزلی، شهرک صنعتی شماره1، خ. شقایق، خ. ارکیده، پلاک17، طبقه همکف.   کدپستی: 4333179117
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به پارک علم و فناوری گیلان می باشد.
Powered by DorsaPortal