زیست یار وارنا

زیست یار وارنا

شرکت سهامی خاص - وضعیت: مستقر

زیست یار وارنا

ایده محوری: 
کارگاه های تولید بتن - کارگاه های تولید فرآورده های بتنی - کارخانجات تولید سیمان های خاص - پیمانکاران - پروژه های بزرگ ساختمانی و عمرانی که به نحوی بتن در اجرای آن استفاده می شود.
درباره کسب و کار:
افزودنی مقاوم ساز بتن CAZYX :افزودنی بتن CAZYX بر پایه مواد بی خطر و دوستدار محیط زیست می باشد که در مقادیر بسیار کم (150 تا 300 گرم بر متر مکعب) به بتن تازه افزوده می شود. این افزودنی علاوه بر بهبود مشخصات مکانیکی بتن همچون تقویت مقاومت فشاری، کششی و خمشی ...می تواند به بهبود کیفیت بتن و دوام آن در طولانی مدت کمک کند. از دیگر ویژگی های منحصر به فرد این محصول، سازگاری با انواع روان کننده ها, عدم محدودیت زمانی مصرف (قابلیت استفاده در بارگیری بتن و محل اجرای پروژه) می باشد. این افزودنی در چهار بخش عمده تولیدات عمرانی کاربرد دارد:
در کارگاه های تولید بتن آماده در کشور می تواند منجر به کاهش مصرف سیمان مازاد و کمک به رسیدن به سطح استاندارد مقاومتی در نتیجه کاهش هزینه های تولید و افزایش کیفیت تولیدات شود.در حوزه فرآورده‌های بتنی و استانداردهایی مدنظر آن حیطه کاربرد دارد وباعث دوام پذیری بیشتر می شود در پروژه‌های عمرانی می تواند توسط کارفرمایان در کنار سایر افزودنی هایی که در استاندارد ذکر شده اند مورد استفاده قرار گرفته و ضمن کاهش هزینه ها، سطح کیفی پروژه های ساختمانی را افزایش دهد.
تاسیس: 1393/رشت / شماره ثبت: 18875

حامد رفعتی

مدیرعامل

مدیرعامل: حامد رفعتی - رئیس هیئت مدیره : فرزان شناور - نایب رئیس هیئت مدیره : شقایق عباسی

تیم اجرائی: مدیر گروه تحقیق و توسعه دکتر رضا قویدل (دکترای تخصصی عمران – سازه)
 
مشاور فنی و کارشناس ارشد تحقیق و توسعه مهندس جلیل باران دوست (کارشناس ارشد عمران – سازه)
کارشناس فنی و پشتیبانی مهندس ریحانه امینی (کارشناس ارشد سازه های آبی)
اطلاعات تماس
http://www.zyvarena.com/
09111323467
01331882014
zyvarena@gmail.com

مجتمع فشتام ساختمان خوارزمی سالن های A3 و A4

پروژه ها
'NoData' not found in DataDic
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به پارک علم و فناوری گیلان می باشد.
Powered by DorsaPortal